Make-up

BABOR představuje revoluční make-up.

Spojení profi make-upu se sílou aktivních ingrediencí

V souladu s naším mottem „Ask for MORE“ neboli „žádáme více“ vyvinuli odborníci v BABOR laboratořích novou řadu make-upů.Revoluční dekorativní kosmetiku, která dokáže VÍCE. Zahrnuje inovativní produkty, které kombinují péči o pleť s přirozeným make-upem. Kromě mnoha nových, inovativních produktů byly vylepšeny také stávající receptury. Oční stíny Quattro, tužky a lesky na rty jsou nyní k dispozici v ještě více barvách. Blush, bronzer a zvýrazňovač v prášku mají sametově hebkou strukturu a trendy nuance.

REVOLUČNÍ!

100% účinné látky z péče o pleť. Jedinečné podkladové báze BABOR obsahují vysoce účinné látky z pečujících ampulí, které v závislosti na potřebách matují, hydratují nebo redukují vrásky. Široká škála textur a barev tekutých podkladových bází nabízí každému typu pleti dokonalé řešení výživy a základu, a to díky dokonalému spojení péče o pleť a make-upu. Exkluzivní řada spojuje nejvyšší nároky na funkčnost, pohodlí při nošení a výraznost s nejmodernějšími požadavky na vysoce kvalitní úrovni.

NAJDĚTE TEN PRAVÝ MAKE UP

1

Rozšiřujeme sortiment make-upů z 22 na 41 podkladových bází. Zaručeně tedy najdete správnou texturu a odstín, který hledáte. Při výběru make-upu hraje důležitou roli nejen barva, ale také finiš, krytí atd. Vyberte ten správný odstín právě pro vás:

E-SHOP

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

wp-puzzle.com logo